Yaşam

A Little Daylight Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: A Little Daylight 33. Bölüm Fragmanı ve Final Bölüm Özeti

ATV’nin başarılı yapımlarının tam ortasında yer alan A Little Daylight her bölümüyle seyirciyi ekrana kilitliyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle takip edilen dizide Seray Kaya ve Berk Oktay gibi isimler yer alıyor. Sevilen dizi her pazartesi yeni bölümleriyle ekranlara geliyor. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı seyirciyle buluştu. İşte Biraz Gün Işığı 33. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

ATV’nin 5 Eylül 2022 tarihinde yayınlanan NG Medya imzalı dizisi Bir Küçük Gün Işık ilk bölümü her Pazartesi yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Sevilen dizi Bir Küçük Gün ışığı yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin son bölümünde Ümran hapse girdikten sonra ailemin bütün parası kesiliyor. Dila, Ümran’ın yerini alır ve Fırat, Elif’ten yavaş yavaş uzaklaşır.

Elif ve Fırat’ın ayrılığından yararlanan Sude, Fırat’la yakınlaşmaya çalışır. Fırat, doğruyu söylemediği için Elif’i affedemez.

Ümran’ın annesi Ayten eve geldiğinde her şey eskisi gibi olmaya başlar. Dila’yı kontrol eden Ayten, Elif ve Fırat’ı barıştırmaya çalışır.

Dizinin yeni bölümünde; Sude istediğini almış ve Fırat’ın yanında olmuştur. Fırat, yaptıklarından pişman olan Elif’le konuşmaya gelir.

Fırat ve Sude’nin ilgisini öğrenen Dila, Fırat’ı tehdit eder. Ayten, Fırat’ın kendisini aldattığından şüphelenmeye başlayan Elif’e yardım eder.

Sude, Elif’e Fırat’ı sevdiğini ve onu kazanmak için elinden geleni yapacağını söyler. Bu konuşmalardan sonra Elif boşanmaktan vazgeçer.

İşte Biraz Gün Işığı 33. bölüm fragmanı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu