Haber

Başkan İduğ şampiyonları ağırladı

Kadınlar Futbol 2. Ligi’nden 1. Lig’e yükselmeyi garantileyen namağlup Bornova HİTAB Spor Kulübü, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ile paylaştığı sevincini dile getirdi. Teknik heyet ile Lider İduğ’u ziyaret eden HİTAB Spor Kulübü Başkanı Hakan Beşyıldız ve futbolcular, desteklerinden dolayı Bornova Belediyesi’ne teşekkür etti. Lider İduğ, kadın futbolcuların başarısından büyük gurur duyduğunu belirterek, en büyük arzusunun takımın 1. Ligi şampiyon olarak tamamlaması olduğunu söyledi.

örnek başarı

Ziyarette kadın futbolcuların elde ettiği başarının hem gurur verici hem de kendilerinden sonra gelenlere örnek olduğunu belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova’da spora verdikleri desteği artırarak sürdüreceklerini söyledi.

büyük kavga

HİTAB Spor Kadın Futbol Takımı’nın çok değerli bir başarıya imza attığını belirten Önder İduğ, “Büyük bir mücadele ortaya koydunuz. Başta Spor Kulübü Başkanı Hakan Beşyıldız olmak üzere değerli hocalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gençlerimizin spor yapmalarını sağlamak ve rekabetçi takımlar oluşturmak çok önemli. Bornova Belediyesi olarak tesisler ve diğer lojistik konularda elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz. HİTAB Spor’un 1. Ligi şampiyon olarak tamamlaması en büyük dileğimizdir.”

HİTAB Spor Kadın Futbol Takımı, namağlup lider olduğu 2. Lig’de 36 gol atarken, 3 gol de yedi. Kadro geçen yıl 2. Lig’e yükseldi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu