Teknoloji

Cüzdanlar Bir Kez Daha Boşalıyor: Epic Games Store Yaz İndirimi Başladı

Artık sahne Epic Games’e ait! Tam Steam Yaz İndirimi’nin ardından Epic Games Store’da yaz indirimi dönemi başladı. Birçok popüler oyunda çılgın indirimlerin ve avantajların görüleceği bu dönemde harcadığımız paranın bir kısmı cebimizde kalacak.

Epic Games Store, büyük indirim döngülerinden biriyle karşınızda.

Her perşembe günü oyuncularına verdiği ücretsiz oyunlarla gönlümüzü fetheden Epic Games Store bununla da kalmıyor ve yıl boyunca her gün büyük indirimlerle karşımıza çıkıyor. Yaz indirimlerinin Epic Games Store’un en hareketli zamanlarından biri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Yaz indirimleri hava kadar sıcak!

20 Temmuz’da başlayan Epic Games Store Yaz İndirimi, 3 Ağustos’a kadar devam edecek. Oyuncular, bu dönemde Epic Games Store’dan yaptıkları oyun alışverişlerinden de yararlanabilecekler.

Oyun satın aldıkça jeton kazanın.

‘Peki bu nasıl olacak’ diyorsanız hızlıca anlatalım. Epic Games Store, oyunculara mağazadan yapılan her satın alma işleminde harcadıkları tutarın gözle görülür bir yüzdesini iade eder. Hatta zaten her alışverişte ücretin %5’ini iade eden Epic Games mağazası, indirim döneminde bu tutarı %10’a çıkardı. Kısaca 100 TL’ye bir oyun aldınız diyelim. Bu alışveriş size 10 TL kazandıracak.

Daha önceki indirim dönemlerinde karşımıza çıkan Epic Kuponu maalesef bu indirim döneminde geçerli değil.

Yerine gelen sistem yukarıda da belirttiğimiz gibi oyunlardan %10 tasarruf etmekle ilgili. Epic Kuponu, geçmiş indirim döngülerinde oyun satın alırken kesinlikle bir fiyat üzerinden indirim sağlar. Bunun dışında alışverişinizden sonra %10 iadenizin hesabınıza geçmesinin 14 gün sürebileceğini hatırlatalım.

haber-dinar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu