Yaşam

Taçsız Prenses 5.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Taçsız Prenses Son Bölüm Tek Parça İzle

FOX’un yeni sezonda dikkat çeken dizilerinden biri olan Taçsız Prenses dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Üç haftalık bir aradan sonra 5. bölümüyle ekrana gelen dizinin son bölümünde neler olduğu merak konusu oldu. 1994 yapımı Ailesiz Japon dizisinden uyarlanan Taçlı Prenses, son bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Taçsız Prenses son bölüm tek modül tam izleme ekranı…

FOX’un yeni sezonda izleyici karşısına çıkardığı yapımlardan biri de Taçsız Prenses. Taçsız Prenses her salı 20:00’da ekranlara gelmeye devam ediyor.

Başrollerini Sümeyye Aydoğan, İsmail Hacıoğlu ve Elif Kurtaran’ın paylaştığı Taçsız Prenses dram dolu hikayesiyle ekrana geliyor.

Ailesiz dizisinden uyarlanan Pınar Bulut ve Onur Koralp’in senaryosunu yazdığı senaryodaki her detay izleyenlerin kalbine dokunuyor.

Yönetmenliğini Volkan Keskin’in üstlendiği MF Yapım imzasını taşıyan Taçsız Prenses 5. bölümüyle ekrana geldi.

Taçsız Prenses Önceki Bölümde Neler Oldu?

Yağmur, masallarını geri almaya çalışırken yeni bir yol ayrımına gelir. Fuat, Evgin’den istediğini almak için baskı yapar. İştar, kızının kalbini çalan öğretmenin kim olduğunu öğrenmek için yola çıkar. Ancak Evgin, ikisi için de çetin bir rakip olarak çıkar. Sonunda geçmiş günahlar ortaya çıktıkça Masal’a son darbeyi vuran yine en yakınlarından biri olacaktır.

Taçsız Prenses Bölüm 5 Tek Modül İzleme Ekranı

TAÇSIZ PRENSES SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM EKRAN İZLE

haberugurludag.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu